0     سبد خرید
021 - 440 24 750 ایـــــران
00614 - 156 69 43 استرالیا
راهکار جامع بهینه سازی زیرساخت و سرویس های شبکه

فناوری اطلاعات در روال کسب و کارهای شرکت­های کوچک و سازمان­های بزرگ روز به روز جای خود را بیشتر باز می­کند. استفاده از ابزارهای مرتبط به فناوری اطلاعات آن چنان رشد داشته است که دوام و توسعه هر کسب و کاری بدون این ابزارها تقریبا غیر ممکن است. در این بین، ابزارها و سرویس­های شبکه حیاتی­ ترین نقش را دارند.

در این راستا مهندسی شبکه وانیا اقدام به تهیه مستندی کرده است که مهم ترین سرویس ها و خدمات شبکه در آن تشریح شده است (لینک دانلود در پایین همین صفحه می باشد). مخاطبین این مستند مدیران رده بالای شرکت­ها، مدیران فناوری اطلاعات (IT) و کارشناسان شبکه­ شرکت­ها و سازمان­ها می­باشند. هدف از ارایه مستند پیش رو شناسایی نیازهای واقعی یک سازمان در رابطه با خدمات (سرویس­های) شبکه و معرفی به روزترین محصولات در این زمینه­ ها در راستای پاسخ گویی به این نیازها می­باشد.

راهکار جامع بهینه سازی زیرساخت شبکه- Active Directory- VMWare-Citrix- سیتریکس - مجازی سازی- فایروال - امنیت شبکه

تجربه نشان داده است که پرسنل سازمانی که از خدمات IT با کیفیت قابل قبول و متناسب با نیازهای خود بهره می­برند، می­توانند تا 100% کارایی خود را افزایش دهند. در دنیایی که سرعت فرآیندهای کاری لحظه به لحظه بیشتر شتاب می­گیرد، شرکت­هایی که از فناوری­های نوین اطلاعات برای همگامی با این حرکت بهره نبرند در آینده جایگاهی نخواهند داشت.

یک ویژگی منحصر به فرد مستند پیش رو این است که مدیران ارشد و کارشناسان IT سازمان را همزمان مخاطب قرار داده است تا زبان مشترکی بین این دو گروه ارزشمند ایجاد کند.

فهرست مطالب این مستند:

1- شبکه های LAN و WAN

2- خدمات مدیریت شبکه

    مدیریت و کنترل دسترسی ها با استفاده از اکتیو دایرکتوری

    مانیتورینگ (پایش) شبکه

    پشتیبان گیری (Backup) از داده ها و اطلاعات مهم

    به روز رسانی سیستم عامل ها

3- امنیت شبکه

    آنتی ویروس

    فایروال

    برقراری ارتباطات امن با VPN

4- راهکارهای ارتباطی

5- مجازی سازی

    مجازی سرور با VMWare

    مجازی سازی نرم افزار با سیتریکس CITRIX

6- سامانه پشتیبانی راه دور

 


دانلود نسخه PDF راهکار جامع بهینه سازی زیرساخت و سرویس های شبکه

 

هر گونه کپی برداری بدون مجوز کتبی از شرکت مهندسی شبکه وانیا و ذکر نام سایت www.VaniaCo.com می تواند منجر به پیگرد قانونی گردد.

 


فردوس شرق،خ ابراهیمی جنوبی،پ32،واحد9 تلفـن: 44024750-021