0     سبد خرید
021 - 440 24 750 ایـــــران
00614 - 156 69 43 استرالیا
دیدگاه راهبردی شرکت سیتریکس CITRIX

  بهتر کار کنیم، بهتر زندگی کنیم

در شرکت سیتریکس ارزش فناوری با این معیار سنجیده می شود که چقدر فناوری می تواند به مردم سود برساند. بنابراین ارزش فناوری به این بر می گردد که مردم چه نیازی دارند و در قبال برآورده شدن نیازشان چه چیزهایی به دست می آورند. این دیدگاه باعث شده است تا شرکت سیتریکس بر راهکارهای دورکاری و دسترسی به نرم افزارها از هر جایی تمرکز کند. این راهکار سبب می شود که کاربران هر کجا که می روند بتوانند به راحتی به نرم افزارها و فایل های مورد نیازشان دسترسی امن داشته باشند و در نتیجه بهتر کار کنند.

سیتریکس لایسنس سیتریکس دانلود پشتیبانی و عیب یابی سیتریکس رویکرد سیتریکس پرینت

در عصر جدید کار در یک محل مشخص معنی خود را از دست داده است. کار آن چیزی است که شما آن را هر کجا که الهام بگیرید، بخواهید یا نیاز باشد انجام می دهید. این تعریف از کار برای مردم، IT و کسب و کارها بهتر است. این دیدگاه نوآورانه سیتریکس در مورد کار، سبب شده است که زندگی هر روز هزاران سازمان در چهار گوشه جهان تغییر کند. آن چه سیتریکس انجام می دهد تغییر نوع بازی نیست بلکه تغییر زندگی (والبته افزایش سطح کیفی) مردم است.

دانلود نسخه PDF دیدگاه راهبردی شرکت سیتریکس

 

هر گونه کپی برداری بدون مجوز کتبی از شرکت مهندسی شبکه وانیا و ذکر نام سایت www.VaniaCo.com می تواند منجر به پیگرد قانونی گردد.فردوس شرق،خ ابراهیمی جنوبی،پ32،واحد9 تلفـن: 44024750-021