0     سبد خرید
021 - 440 24 750 ایـــــران
00614 - 156 69 43 استرالیا
پشتیبانی سیتریکس| رفع خطاها و مشکلات، عیب یابی و آپدیت Citrix XenApp توسط کارشناسان پشتیبانی سیتریکس

مهندسی شبکه وانیا آمادگی دارد تا خدمات پشتیبانی، نگهداری و عیب یابی سرور سیتریکس شرکت ها و سازمان ها را در قالب قراردادهای سالیانه و شش ماهه ارایه دهد. این خدمات به دو صورت راه دور و حضوری ارایه می­گردد.

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 100 عدد  از مشتریان مان، پشتیبانی سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی سیتریکس مهندسی شبکه وانیا از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه ی 5 ساله برای مجازی سازی برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگ مانند همکاران سیستم دنبال کرده­اند.پشتیبانی سیتریکس عیب یابی و رفع خطا در Citrix خدمات دورکاری با سیتریکس

پاسخ گویی سریع و حل مشکلات در کوتاه ترین زمان، درک دغدغه های مشتریان، آموزش کاربران راه دور سیتریکس و راهبران شبکه مشتریان در ارتباط با سیتریکس، رویکرد تحلیلی و عیب یابی ریشه ای، احترام به مشتریان، شکیبایی و یپیگیری، نتیجه گرایی، تلاش و پشتکار، آموزش مداوم، استفاده از پایگاه دانش و به روز رسانی معلومات از ارزش های سازمانی تیم پشتیبانی فنی سیتریکس مهندسی شبکه وانیا به حساب می­آید.

قراردادهای پشتیبانی با هدف آزادی عمل مشتریان در گزینش قرارداد مناسب در سه بسته صبح، عصر، صبح و عصر ارایه می شوند. بهای این قراردادها نیز طوری انتخاب شده است که ضمن ارایه خدمات با کیفیت، برای تمام مشتریان به راحتی قابل توجیه و مقرون به صرفه باشد.

راهبرد کلی در قراردادهای پشتیبانی این است که مشتریان پس از عقد قرارداد پشتیبانی سیتریکس، از استفاده آن لذت برده و بابت مسایل نگران نباشند. 

 

فردوس شرق،خ ابراهیمی جنوبی،پ32،واحد9 تلفـن: 44024750-021